2017-SEZNAM PRIJAVLJENIH OTROK

Seznam je napisan po abecednem redu in ga osvežimo vsak dan.

1. termin - od 24. junija do 1. julija 2017 - zaseden

AJDIŠEK PRIMOŽ NOVO MESTO
AJDIŠEK RIFELJ LUČKA NOVO MESTO
AJDIŠEK RIFELJ NANA LULU NOVO MESTO
ALBREHT ŠUTAR MAJ NOVO MESTO
ALBREHT ŠUTAR TISA NOVO MESTO
AMBROŽIČ ROK NOVO MESTO
AMBROŽIČ TOM NOVO MESTO
AVSEC JANJA NOVO MESTO
BAJC JURE LJUBLJANA
BAJC MIHA LJUBLJANA
BAUMAN ZEI NOVO MESTO
BERNIK TEJA TREBNJE
BEVEC LAN NOVO MESTO
BEVEC ZOJA NOVO MESTO
BOJANC VORANC NOVO MESTO
BOJANC ŽIVA NOVO MESTO
BRATOŽ LEON NOVO MESTO
BRUDAR MAŠA NOVO MESTO
BUČAR JAN OTOČEC
BUČAR TIM OTOČEC
BUKOVEC EVA STRAŽA
BUKOVEC JAN STRAŽA
BUKOVEC KARIN NOVO MESTO
BUKOVEC URBAN NOVO MESTO
BUNDERŠEK ALEN OTOČEC
BUTINA PIA BRUSNICE
CESAR ANA MIRNA PEČ
CESAR NEJA MIRNA PEČ
CVELBAR MARK ŠMARJEŠKE TOPLICE
DOŠEN BALKOVEC JURE NOVO MESTO
DOŠEN BALKOVEC MIHA NOVO MESTO
DUH NIKA ŠMARJEŠKE TOPLICE
DULAR META STRAŽA
DULAR NEŽA STRAŽA
DŽANANOVIĆ INES NOVO MESTO
ERCEK ALEKS STRAŽA
ERCEK SARA STRAŽA
FEJZIČ HANA NOVO MESTO
FRŽAN JAŠA BISTRICA ob Dravi
FIFOLT TINKARA NOVO MESTO
FINGUŠT VID RAČE
FRANKO LANA STRAŽA
GAZVODA MIHA NOVO MESTO
GORENJAK NIKA MIKLAVŽ na DP
GORŠE NIK OTOČEC
GOSENCA MAJA NOVO MESTO
GRACEL PATRICIJA TREBNJE
GREGORČIČ JAKOB STRAŽA
GREGORČIČ JULIJA STRAŽA
GREGORIČ INES DVOR
GREGORIČ TEA DVOR
GROBELNIK MELANY RUŠE
GRUBAR GAL NOVO MESTO
GUŠTIN ŽIVA NOVO MESTO
HRASTAR FRANCI DVOR
HRASTAR KLARA DVOR
HRASTAR MANCA DVOR
JENKOLE VALTER DVOR
JERAN TILEN RUŠE
JERKOVIĆ FILIP NOVO MESTO
JERKOVIĆ JAKOB NOVO MESTO
JURŠA TRANTURA LUKA SPODNJI DUPLEK
JURŠA TRATNIK GABRIJELA SPODNJI DUPLEK
JUVAN VENE PINO NOVO MESTO
JUVAN VENE VORANC NOVO MESTO
KASTELIC KIM OTOČEC
KASTELIC NIK VELIKI GABER
KASTELIC TIJA OTOČEC
KLEUT TIN NOVO MESTO
KOLIGAR LANA NOVO MESTO
KONČINA KLARA MIRNA
KOS JULIJA STRAŽA
KOSTREVC LAURA OTOČEC
KOVAČIČ NIKA NOVO MESTO
KRAMAR MARK NOVO MESTO
KRAJNČIČ LUKA DVOR
KRAJNČIČ SARA DVOR
KRMC ANŽE MOKRONOG
KRMC SARA MOKRONOG
KUMELJ MARUŠA DVOR
KUMELJ TJAŠA DVOR
KUMP DAŠA NOVO MESTO
KUMP PIA NOVO MESTO
KUZMA NIKI NOVO MESTO
LAMUT PATRIK RUŠE
LAUCH BJORN ARIK OREHOVA VAS
LAVRIČ PINA STRAŽA
LAVRIH MIA NOVO MESTO
LIKAR EVA BRUSNICE
LIKAR NIKA BRUSNICE
LIPEJ ESTER DOLENJSKE TOPLICE
MAGRIČ AKACIJ NOVO MESTO
MAKŠE  MIHA NOVO MESTO
MALI EVA BRUSNICE
MEDVED GAŠPER OTOČEC
MEDVED LENART OTOČEC
MEDVED LOVRO OTOČEC
MEDVED ŽIGA OTOČEC
MEGLIČ KRISTJAN NOVO MESTO
MEGLIČ STEFANIJA NOVO MESTO
MEKIŠ JAN RUŠE
MIHELIČ ANŽE VINICA
MIHELIČ DAŠA VINICA
MLAKAR MARK NOVO MESTO
MUHIČ MATIC NOVO MESTO
MUHIČ ŽIGA NOVO MESTO
MULEC AMELIE MARIBOR
NOGRAŠEK DAVID NOVO MESTO
NOGRAŠEK MANJA NOVO MESTO
NOVAK NEŽA NOVO MESTO
OBERSTAR VID DVOR
OGULIN JULIJ NOVO MESTO
PAVLIN JURIJ NOVO MESTO
PESKAR KAJA OTOČEC
PESKAR LAURA OTOČEC
PETROVIČ POLJANEC FEDJA TABOR
PETROVIČ POLJANEC ZARJA   TABOR
PINTAR PIA ŽUŽEMBERK
PLETERŠEK EVA CIRKOVCE
PLETERŠEK GAL   CIRKOVCE
PODBOJ NIKA NOVO MESTO
PODLIPEC LEA ŠKOFLJICA
POVŠE ALEŠ OTOČEC
POVŠE IZAK OTOČEC
PRIJATELJ ŽAN ŽUŽEMBERK
PUCELJ MAJA ŽUŽEMBERK
PUST JAN NOVO MESTO
PUST NIK NOVO MESTO
RADOJČIN KALEB NOVO MESTO
RADOJČIN REBEKA NOVO MESTO
RADOŠ JAKA NOVO MESTO
RAMIĆ KATJA LJUBLJANA
RIBIČ NIKA NOVO MESTO
RIBIČ PETRA NOVO MESTO
RIFELJ MARK OTOČEC
RIFELJ MATIC OTOČEC
RIFELJ PAVLIN EVA ŠMARJEŠKE TOPLICE
RIFELJ PAVLIN MAJ ŠMARJEŠKE TOPLICE
ROŽANC JAN OTOČEC
ROŽANC LUKA OTOČEC
ROŽANC MATIC OTOČEC
ROŽMAN BRINA ŠKOFLJICA
RUKŠE AJDA BRUSNICE
RUKŠE JAN BRUSNICE
SELAN GAŠPER NOVO MESTO
SELAN JURIJ NOVO MESTO
SINUR ANŽE ŠMARJEŠKE TOPLICE
SMILJIĆ MAŠA NOVO MESTO
SMILJIĆ ŽIGA NOVO MESTO
SRNKO TINKARA SELNICA OB DRAVI
SRNKO ZALA SELNICA OB DRAVI
STAREŠINIČ ŽIVA NOVO MESTO
STARIČ LARA TREBNJE
STOJANOVIĆ BOR NOVO MESTO
STOJANOVIĆ MAŠA NOVO MESTO
STOJANOVIĆ ROK NOVO MESTO
STRGAR LUČKA OTOČEC
ŠEPEC JAKA NOVO MESTO
ŠEPEC PIA OLGA NOVO MESTO
ŠIBILA MAJA MIKLAVŽ
ŠIJANEC TAJDA HAJDINA
ŠKRBEC NUŠA NOVO MESTO
ŠMAJDEK MAŠA NOVO MESTO
ŠMAJDEK TEJA NOVO MESTO
TOPČAGIĆ AJŠA NOVO MESTO
TOPČAGIĆ LEJLA NOVO MESTO
TRAVNIK ALEKSANDER VELIKA LOKA
TRAVNIK MARIJA ŽUŽEMBERK
TURK INES OTOČEC
TURK TEVŽ OTOČEC
TURK VID NOVO MESTO
UHAN GAL VELIKI GABER
VERBIČ GAL VELIKA LOKA
VERŠČAJ JAKOB NOVO MESTO
VERŠČAJ PETER NOVO MESTO
VERŠČAJ SARA NOVO MESTO
VOGRINC ANA LUISA NOVO MESTO
VOGRINC BOR NOVO MESTO
VRABAC FILIP STRAŽA
VRABAC GAŠPER STRAŽA
VUZEM ZORA PODLEHNIK
ZABUKOVŠEK TIAN NOVO MESTO
ZAKRAJŠEK GAŠPER TREBNJE
ZAKRAJŠEK TINKARA TREBNJE
ZRIMŠEK MIA NOVO MESTO
ZUPAN ČANČ LUKA NOVO MESTO
ZUPANČIČ NEŽA TREBNJE
ŽESLIN LINA NOVO MESTO
ŽNIDER NIKA HOČE
ŽUČAK GAŠPER NOVO MESTO
ŽUČAK GLORIJA NOVO MESTO

 

2. termin - od 2. do 8. julija - zaseden

AČKO JARKOVIČ MELANIJA ANKARAN
AČKO JARKOVIČ SABINA ANKARAN
AČKUN  LEA ANKARAN
ANZELJ MITJA MIRNA
ARISTOVNIK ANJA PETROVČE
AŽMAN NELI ŠMARTNO
AŽMAN NIK ŠMARTNO
BABIĆ EMA SAMOBOR, HR
BALKOVEC ALOJZ ANTON NOVO MESTO
BALKOVEC MARKO ANTON NOVO MESTO
BARTOLIČ ALEK  KOPER
BARTOLIČ ERIK KOPER
BASTL SARA IZA VOJNIK
BENEDETTI ALEKS IZOLA
BENEDETTI ELENA IZOLA
BERGOČ TIBOR JON ANKARAN
BEZJAK LAZAR KATARINA MARIBOR
BILOSLAVO ALEKSANDER KOPER
BILOSLAVO DANIEL  KOPER
BILOSLAVO ZARA KOPER
BITENC ALJA ŽABNICA
BITENC INES ŽABNICA
BOGATAJ TAJDA ŠKOFJA LOKA
BOLTAUZER TRISHA LIMBUŠ
BONIN DAVID KOPER
BOROJEVIĆ TARA SUHOR
BRATUŽ ZALA ANKARAN
BRENTIN NIKA OBROV
BREŽNIK ANIKA CELJE
CETINA KATJUŠA NOVO MESTO
CETINA MAKS NOVO MESTO
CVETKO  ANA ZGORNJA POLSKAVA
ČADONIČ ZOJA METLIKA
ČATER BRINA PETROVČE
ČEBIN ANAMARI BRUSNICE
ČEBIN GABRIJELA BRUSNICE
ČOP ALJAŽ RIBNICA
DEŽELAN LINA BRUSNICE
GOLC KATARINA CIRKULANE
GOLC MATEJA CIRKULANE
GORNIK LIZA DOLENJA VAS
GRABRIJAN ŽANA METLIKA
GRAČNER ANA PETROVČE
GRAČNER MIHA PETROVČE
GRIL  ROK MARIBOR
GRIL  ŽIVA CELJE
GRIL ŽIVA IZOLA
HAŽIĆ NEŽA DUPLJE
HERŽENJAK PINA MARIBOR
HLEBEC NEJC GRADAC
HROVAT LAMOVŠEK TINKA MIRNA
ILIČIĆ VALENTINA CELJE
JAKOPIN GENA CERKNICA
JAKUPI LORITA CELJE
JANŽOVNIK GAL ŠMARTNO
JANŽOVNIK NINA ŠMARTNO
JARC JAN TREBNJE
JERINA DANA SEŽANA
JERINA LAN METLIKA
JERKOVIĆ LUCIJA HRASTINA SAMOBORSKA
JUŠIĆ OTA ANKARAN
JUŠIĆ VID ANKARAN
KAMBIČ MARK METLIKA
KAMBIČ NANA METLIKA
KAMBIČ VITA METLIKA
KEK ROSSHÄUPEL NINA IVANČNA GORICA
KERŽAN JULIJA TREBNJE
KERŽAN LOVRO TREBNJE
KERŽAN URH TREBNJE
KLANČAR LAN BRUSNICE
KLAVŽ ZALA RAČE
KLOVANYK KHRYSTYNA BAR, ČRNA GORA
KOBAN AMON LJUBLJANA
KOKOL ALJAŽ ŠMARTNO
KOKOL FILIP ŠMARTNO
KOVAČ ELA SEŽANA
KOZINC ENEJ SEVNICA
KOZINC LANA SEVNICA
KREGAR MATEVŽ RADOMLJE
KREN TIJA STRAŽA
KUNIČ EVA METLIKA
KUNST SARA ŠMRTNO V RD
KURUZAR PEČNIK ŽIVA IZOLA
LAMPE JON  NAKLO
LAPANJA EVA METLIKA
LEBEN SARA CELJE
LIČEN BRINA RADOMLJE
LIČEN NEŽA RADOMLJE
LJUBIČ ZARJA PODGRAD
LOGAR ZALA LJUBLJANA
MAHNE MAJA POBEGI
MAHNE MANUELA SEŽANA
MALIĆ NINA METLIKA
MIANDRUŠIĆ TAJ IZOLA
MARKSL VITA MARIBOR
MEZEK EVA ANKARAN
MILEV TIJANA CELJE
MLAKAR LOVRO RAKA
MLINARIČ  MAX MARIBOR
MLINARIČ  NIK MARIBOR
MUNIH LAKOTIČ MIA KRANJ
MUNIH LAKOTIČ SVIT KRANJ
NEMANIČ ZALA METLIKA
NOSE AMBROŽ MIRNA
NOSE IVA MIRNA
PAHULJE ISA RIBNICA
PAVEC SARA KAMNIK
PEKOVŠEK ALJA VOJNIK
PERNAT LUKA RAČE
PETEK ANINA PETROVČE
PETEK TIJANA PETROVČE
PETERLIN LANA BRUSNICE
PETERLIN LARA BRUSNICE
PETROVIĆ LAURA SAMOBOR, HR
PETROVIČ LUKA NOVO MESTO
PETRU TJAŠA CELJE
PIANTONI MEDEA IZOLA
PIRC ELA MIRNA
PIRKOVIČ JANIN SUHOR
PLESNIČAR EVA KOPER
PRATNEMER LANA-MAY CELJE
PREGLEJ MIHAEL ŽALEC
PROTNER NEJC RAČE
PURIĆ TONKA SAMOBOR, HR
RADOVAC ANA DEA IZOLA
RADOVIČ IZABELA LUCIA KOPER
RAVNIK MOJCA BRESTERNICA
RAZPET PIA IZOLA
RAŽMAN DAVID ANKARAN
REICH NELI MARIBOR
REICH VITA MARIBOR
RIBARIĆ JULIJA METLIKA
ROBNIK LIN KRANJ
ROBNIK TIAN KRANJ
ROJKO ALJA MARIBOR
ROMIH JERNEJ CELJE
ROMIH KATJA CELJE
ROMIH MANCA CELJE
SELAN PAPLER KLARA ŽIROVNICA
SILVESTRO ETHAN KOPER
SKAMEN LARISA ŠKOFJA VAS
SKUBIC ANIKA LITIJA
SODEC LANA METLIKA
SPASOVIĆ VIJOLA KOZINA
STEPIŠNIK VID ŠENTJUR
STRAJNAR LAURA ZABUKOVJE
SUBAŠIĆ EMA SAMOBOR, HR
ŠIMUNOV DOROTEJA SAMOBOR, HR
ŠKULJ PIA ŠKOFJA LOKA
ŠPIK NINA LARA LJUBLJANA
ŠPIK TIMON LAN LJUBLJANA
ŠTEFANIČ VITA METLIKA
ŠTRAVS EVA METLIKA
ŠTRAVS ŽANA METLIKA
ŠTUMBERGER DAN ZG. POLSKAVA
ŠTUMBERGER JAN  ZG. POLSKAVA
ŠTUMBERGER ZARA ZG. POLSKAVA
ŠUMNIK MINJA CELJE
ŠUMNIK NEJ  CELJE
ŠUMNIK PETJA CELJE
ŠVERC MANCA MISLINJA
TAVČAR AJDA STRAŽA
TIHI ŠPELA NOVO MESTO
TOMŠE VESNA DUPLJE
TOMŠIČ STAŠ RIBNICA
TREBEC META SEŽANA
TREBŠE MARIJA ANKARAN
TROP URŠA PTUJ
TROP ŽIVA PTUJ
TURK NEŽA NOVO MESTO
TURK TINA IZOLA
TURK VITA PTUJ
UDOVIČ LIA STAHOVICA
UGRENOVIĆ LEA ANKARAN
VIDOVIČ ANA   PTUJ
VIDOVIČ EMA PTUJ
VIDOVIČ IVA PTUJ
VIDOVIČ ŽANIN PTUJ
VIDOVIČ MALEK EVA VIDEM PRI PTUJU
VODOPIVEC ENA SEŽANA
VODLAN LANA KAMNIK
VONČINA TIM POBEGI
VREŠNJAK NIKA CELJE
VREŠNJAK PIA CELJE
VRHOVEC TINKARA VELIKA LOKA
ZAKRAJŠEK EVA CERKNICA
ZAKRAJŠEK ZALA CERKNICA
ZJAČIĆ VESELIČ PIA METLIKA
ŽAGAR JANA ŽIROVNICA
ŽAGAR MAŠA CERKNICA
ŽIST LEA METLIKA
ŽIVKOVIĆ TOSJA NOVO MESTO
ŽNIDAR DIONNA KAROLINA VOJNIK

 

3. termin - od 9.  do 15. julija - zaseden

ABRAMOVIČ GAJ LJUBLJANA
ABRAMOVIČ NIK LJUBLJANA
BAČANI SVIT ALEKSANDER LJUBLJANA
BAGO  MAJA STUBIĆKE TOPLICE, HR
BAJC TOMAŽ LJUBLJANA
BALTA UNA KOPER
BELIČ MAJ KOPER
BEŠTER JURIJ TRŽIČ
BOLJKA EVA GROSUPLJE
BOLJKA JAKOB JANEZ GROSUPLJE
BORIŠEK TEA ŠMARJE
BORŠTNAR TADEJ KOPER
CAH SARA KOPER
CAH ŠPELA KOPER
CEROVAC NIKA KOPER
ČAČIČ BLAŽEK NINA IZOLA
ČAKŠ LUCIJA TREBNJE
ČAKŠ NUŠA TREBNJE
ČOPI  LIZA KOPER
ČOTAR ZARA AJDOVŠČINA
ČUK ZALA AJDOVŠČINA
DEBELJAK UNA KOČEVJE
DERMASTJA EVA DOMŽALE
DOVŽAN URBAN MENGEŠ
DRAGAR HANNA DOL PRI LJUBLJANI
DRAGAR ZOJA DOL PRI LJUBLJANI
DREMELJ JANA JESENICE
DREMELJ TIN JESENICE
DVOJMOČ TIJA ANKARAN
ERJAVEC MAJA JESENICE
GLAVINA MAJA KOPER
GOBEC FILIP CELJE
GORENČIČ MAKS LJUBLJANA
GORC ALJAŽ GROSUPLJE
GORC URBAN GROSUPLJE
GORJANC NEJC LJUBLJANA
GORJANC NIKA LJUBLJANA
GORNIK ANJA LJUBLJANA
GORNIK DOMEN JOŽE LJUBLJANA
GORNIK JULIJA LJUBLJANA
GRAOVAC ANISIJA SPODNJI DUPLEK
GREGORIČ NIKA KOPER
GUZELJ BINA BOROVNICA
HABUŠ LARA ZAGREB, HRVAŠKA
HERCEG LORENA ZAGREB, HRVAŠKA
HLYUDZYK ADELINA GROSUPLJE
HLYUDZYK ROMAN GROSUPLJE
HLYUDZYK VALERII GROSUPLJE
HRVATIN ANA KOPER
ILJAŽ GLORIA ELA LJUBLJANA
ILJAŽ MARK BENJAMIN LJUBLJANA
JERMAN ANŽE IVANČNA GORICA
JERMAN INES MAREZIGE
JERMAN ROK ČRNOMELJ
JUGOVAC KATJUŠA IZOLA
KAJZER ZORENČ ISABELLA MARIBOR
KALČIČ JEANETTE POBEGI
KALIN JURE ŠKOCJAN
KALIN MAŠA ŠKOCJAN
KARIĆ NELLA KOPER
KASTELC ČRT ČRNOMELJ
KAVČIČ EMA ČRNOMELJ
KAVČIČ SAMO ČRNOMELJ
KAVREČIĆ MAŠA ŠMARJE
KLABJAN GAJA KOPER
KLINAR ZALA BLEJSKA DOBRAVA
KLOVANYK KHRYSTYNA BAR, ČRNA GORA
KOLBE TILEN LJUBLJANA
KOLBE VITA LJUBLJANA
KOS KLARA LJUBLJANA
KOS URŠA LJUBLJANA
KOŠOROK ELA LJUBLJANA
KOŠOROK HANA LJUBLJANA
KOTNIK SIMON LJUBLJANA
KOVAČEK LAURA STARŠE
KOŽELJ LEA KOPER
KRAJNC EMA LJUBNO OB SAVINJI
KRALJ JULIJA MAREZIGE
KRAMARŠEK ŽIVA STARŠE
KRIŽANEC RODICA FILIP ŠTORE
KUPEC MAGDALENA PREBOLD
KURALT SARA JESENICE
MADŽAROVIČ DAYNA KOPER
MADŽAROVIĆ TIMEJ POBEGI
MAGUŠA MARUŠA MARIBOR
MAGUŠA MATIJAS MARIBOR
MAHNE MATEJ MAREZIGE
MARINIČ LARA KOPER
MARKELJ NIKA ŠENTVID PRI STIČNI
MATUŠ ANA LJUBLJANA
MATUŠ MAKS LJUBLJANA
MESEC ANA KRANJ
MILETIČ MANCA DOLENJA VAS
MORAVEC MUC MARK NOVO MESTO
OBENGA ZORA B. LJUBLJANA
OCVIRK LANA NOVO MESTO
OLIĆ VAL KOPER
OPREŠNIK TIAN PREBOLD
PAPOTNIK LARA JULIJA CELJE
PAVLIN GAJA CELJE
PODRŽAJ LANA PAVLINA LJUBLJANA
POLIČ STAŠ LJUBLJANA
POREDOŠ ROK LJUBLJANA
POVŠE ANEJ BRUSNICE
POVŠE MARTIN BRUSNICE
RAJEVIĆ MARINA CELJE
RAKOVIĆ LANA MARIBOR
RAKOVIĆ LUKA MARIBOR
RAMLJAK MAK LJUBLJANA
REKIĆ HANA KOPER
RIBAŠ PAVLINA MAREZIGE
ROŽMANEC AGATA VRHNIKA
SELAKOVIČ ŽAN ČRNOMELJ
SENICA NEŽA CELJE
SIVKA AJA KOPER
SKOMINA MATIAS KOPER
SKUBIC KLEMEN GROSUPLJE
SNEDEC VID ŠENTJERNEJ
STADLER ANŽE DOLENJA VAS
STADLER ŠPELA DOLENJA VAS
STANKOVIČ PANGERC NAJA ROB
STANKOVIČ PANGERC VAL ROB
STAROVERŠKI ANJA SPODNJI DUPLEK
STAROVERŠKI KAJA   SPODNJI DUPLEK
STAROVERŠKI TIJA SPODNJI DUPLEK
STRESEN KATJA LJUBLJANA
STRMOLE LENART GROSUPLJE
STROHSACK KARIN LJUBLJANA
ŠAVLI JAKA PREBOLD
ŠAVLI MATIJA PREBOLD
ŠEME LAN GROSUPLJE
ŠEME MAJ GROSUPLJE
ŠEME VID GROSUPLJE
ŠEPEC TINKARA ŠMARJE PRI KP
ŠKERL HEMA DOL. TOPLICE
ŠKERL PINA DOL. TOPLICE
ŠMID DAŠA MEDEJA DOMŽALE
ŠMID MARK AMADEJ DOMŽALE
ŠPANIČ ZALA KOPER
ŠUBIC MANCA ŽIRI
ŠUŠTERIČ LAURA LJUBNO OB SAVINJI
TESSARI JERCA ČRNOMELJ
TESSARI MATIC ČRNOMELJ
TOMŠIČ TEKAVČIČ MARK VELIKE LAŠČE
TOMŠIČ TEKAVČIČ MAŠA VELIKE LAŠČE
TOMŠIČ TEKAVČIČ ŽAK VELIKE LAŠČE
TRČEK MIŠA BOROVNICA
TROJER CHRISTIAN PREBOLD
TROJER DAVID PREBOLD
TURČINOVIČ KLEMEN POBEGI
TURČINOVIČ TEO POBEGI
VESEL JAKA LJUBLJANA
VIDIC DOMEN GROSUPLJE
VIRŠEK NEJC TURJAK
VIRŠEK TEVŽ TURJAK
VOCOVNIK NEŽA ŠENTVID PRI STIČNI
VUKMAN TANJA LJUBLJANA
ZAGOŽEN JAKOB PREBOLD
ZAKRAJŠEK JANEVSKI ELENA VRHNIKA
ZUPANČIČ MANCA TREBNJE
ŽAFRAN JAKA CELJE
ŽAFRAN KAJA CELJE
ŽIROVNIK JAN LITIJA
ŽIROVNIK ZALA LITIJA
ŽITNIK ERIK KRANJ

 

 

4. termin - od 16. do 22. julija - zaseden

ANDREJEK TAJ LJUBLJANA
ANDREJEK TIM LJUBLJANA
ANGLEITNER SAGADIN MARK HOČE
BANOVEC ANŽE SEMIČ
BARLE ČUK TINKARA VODICE
BARTOL MAŠA VODICE
BARTOL ZALA VODICE
BEGANOVIĆ EMIL LJUBLJANA
BENKO BRINA DOL PRI HRASTNIKU
BERGNACH MARTIN LOGATEC
BLAŽIČ GAL MARIBOR
BORSE MOJCA ŠENTJERENJ
BORSE ŽIGA ŠENTJERNEJ
CEHTE FILIP PODSREDA
CEHTE URBAN PODSREDA
CVETKOVIĆ TAMARA ŠENTJERNEJ
ČUMURDŽIČ LEA HRPELJE-KOZINA
DAKS TILEN SEVNICA
DEBARTOLI JAKA KOČEVJE
DIM EVA MIRNA
DIM IZA MIRNA
DIM ŽANA MIRNA
DROZG LARS MARIBOR
ERJAVŠEK JAKOB MEDVODE
FERLEŽ JURE STOPERCE
FINK ANŽE VELIKE LAŠČE
FINK MANCA VELIKE LAŠČE
FIR JON STOPIČE
FIR LORA STOPIČE
FRANČEŠKIN ZALA LOGATEC
GOLOB PIKA DOL PRI HRASTNIKU
GORENŠEK KATARINA FRANKOLOVO
GORIŠEK LEON VRH PRI ŠENTJERNEJU
GORIŠEK URŠA VRH PRI ŠENTJERNEJU
GORŠEK ZALA FRANKOLOVO
GREGORC MAŠA VODICE
HALB TIAN DOL PRI LJUBLJANI
HODOŠČEK ŽANA LJUBLJANA
HOSTNIK METOD ŠKOFJA VAS
JAGER EVA LANA ŠENTJUR
JAKOFČIČ NASTJA ČRNOMELJ
JORDAN ŽANA LARISA TRBOVLJE
JORDAN CUJNIK LARA NOVO MESTO
JORDAN CUJNIK NIKA NOVO MESTO
JUDEŽ AJDA VALERIJA NOVO MESTO
JUDEŽ NEŽA NOVO MESTO
JUVAN ANA ZAGORJE OB SAVI
KARNER ANDRAŽ KOMENDA
KARNEŽA JURE PTUJSKA GORA
KARNIČNIK VESNA CERKNICA
KARNIČNIK VORANC CERKNICA
KERN OŽBEJ VID IG
KLADOŠEK JAKA KRESNICE
KLANČAR ČAS ZALA LJUBLJANA
KLEMENČIČ GAŠPER VODICE
KLINEC IZAK DOBROVO V BRDIH
KOLARIČ ŽIGA MARIBOR
KOSELJ ALJAŽ KRKA
KOSELJ NEJC KRKA
KOVAČIČ ANA BRESTANICA
KOVAČIĆ NEJA ŠENTJUR
KOVAČIČ ZANA LAPORJE
KOŽELJ KLARA DVOR
KÖK JANA MARIBOR
KRAMARIČ GAŠPER KRANJ
KRAMARIČ MATEVŽ KRANJ
KRAŠEVEC MARTIN NOVA VAS NA BLOKAH
KUHAR TIA TRBOVLJE
KUMAR BLAŽ NOTRANJE GORICE
KUŠAR EVA VODICE
KUŠAR PIA VODICE
KVARTIČ MATIC KRESNICE
LAHAJNER BOR KRANJ
LAHAJNER INJA KRANJ
LENART MARUSCHKA NOVO MESTO
LETNAR LEON KOMENDA
LETNAR TEJA KOMENDA
LIPOVNIK GAŠPER MARIBOR
LIPOVNIK MATIJA MARIBOR
LOGAR ANEJA PREVALJE
LOMBAR NOVAK KATARINA CERKLJE NA GOR.
LUCIĆ TJAŠA DVOR
LUKANC NEŽA PONIKVA
MARENTIČ ALEKSANDRA SEMIČ
MARINČEK TAJA ČRNOMELJ
MARŠ ŽIGA VOJNIK
MARTINČIČ ANŽE NOVO MESTO
MATEK MINA ŽALEC
MATIČ FILIP PORTOROŽ
MATIČIČ TADEJA PLANINA
MEDIC LUKA NOVO MESTO
MEZGEC EVA ŠENTJUR
MOROZ LANA HOTEDRŠICA
MUHAR MARK ŠMARJEŠKE TOPLICE
MUHIČ ALEKS KOČEVJE
MURKO MARTIN LJUBLJANA
MURKO NEJA LJUBLJANA
MURN AJDA NOVO MESTO
NABERNIK SARA SLOVENJ GRADEC
NAGLIČ LARA ŠKOFJA LOKA
NAGLIČ GABERŠEK KATJA ŠENTJANŽ
NOVAK KARIN IZOLA
NOVAK KARLINA LJUBLJANA
OBLAK AJDA VRHNIKA
OBLAK MANCA VRHNIKA
OMAHEN HANA ŠENTVID
OSTOJIĆ KLARA NOVO MESTO
PEČJAK PATRICIJA ŽUŽEMBERK
PEČJAK URBAN ŽUŽEMBERK
PEČJAK VALERIJA ŽUŽEMBERK
PEČNIK EVA VELIKE LAŠČE
PEHAR JAKOB VOJNIK
PEHAR OSKAR VOJNIK
PETAUER LOVRO CELJE
PETERLIN TEJA CERKLJE NA GOR.
PETRUNA MANCA LJUBLJANA
PIPAN NIK LJUBLJANA
PIPAN TIM LJUBLJANA
PODBREGAR ISABELLA TRBOVLJE
PODBREGAR LARS TRBOVLJE
POLC JOŠT MEŽICA
POPADIĆ IDA LJUBLJANA
POVŠE JAKA ŠKOCJAN
POVŠE MANCA ŠKOCJAN
PRAVICA JULIJA LUCIJA LOGATEC
PREGELJ MATEVŽ DOBROVO
PUŽ JERNEJ KOČEVJE
RAJER ALEKS ŠMARJEŠKE TOPLICE
RAKOVEC NEŽA BREZOVICA
RIBIČ ROK KAMNICA
RIHTER ERIK WALTER CELJE
RIHTER LARS CELJE
RKMAN DUŠAN CELJE
RONER IZABEL LOGATEC
SAJEVEC ŠPELA PREDDVOR
SELČAN SARA NOVA CERKEV
SINTIČ KAJA BRUSNICE
SINTIČ LARISA BRUSNICE
SINTIČ LAURA BRUSNICE
SORKO LANA MARIBOR
SPRAGER JAN LJUBLJANA
ŠIŠKO IVA NOVO MESTO
ŠKVORC NAJA VODICE
ŠTAMCAR FILIP LJUBLJANA
ŠTEFANIČ TAJA KOMENDA
TUKARIČ MAŠA LJUBLJANA
TURK MIJA SEMIČ
TURK TINKARA SMLEDNIK
TURK ŽAN SEMIČ
UDOVIČ METKA ŠENTJERNEJ
UHAN ANJA NOVO MESTO
URBANČIČ MAŠA ŽALEC
USENIK ULA LJUBLJANA
VDOVČ ANA ŠMARJ.TOPLICE
VDOVČ PETRA ŠMARJ.TOPLICE
VDOVČ JANEZ ŠMARJ.TOPLICE
VELIKONJA ELA MARIBOR
VIHER LILI CERŠAK
VODOPIVEC TEJA ŠENTJERNEJ
VRAČKO ULA LJUBLJANA
VUKČEVIČ NANA ČRNOMELJ
ZADNIK LUKA VELIKE LAŠČE
ZAKRAJŠEK GAŠPER VELIKE LAŠČE
ZAKRAJŠEK KLARA VELIKE LAŠČE
ZAKRAJŠEK PETRA VELIKE LAŠČE
ZAVRNIK FILIP DRAMLJE
ZAVRŠNIK ARNE KAMNICA
ZOBAVNIK ULA LJUBLJANA
ZUPAN ADELA VISOKO
ZUPAN ULA TREBNJE
ZUPAN ZALA TREBNJE
ŽURGA ERIK NOVA VAS NA BLOKAH
ŽURGA KAJA NOVA VAS NA BLOKAH
ŽVARC ANIKA MARIBOR

V 4 terminu rezervirano 10 mest.

 

5. termin - od 23. do 29. julija - zaseden

ALEŠ NEŽA LJUBLJANA
ALEŠ URBAN LJUBLJANA
AMBROŽ LAN LJUBLJANA
AMBROŽIČ GORAZD LJUBLJANA
AMBROŽIČ PRIMOŽ LJUBLJANA
ANDREJC SARA KRANJ
ARISTOVNIK SVIT CELJE
BAVČAR ERIK DWIGHT LJUBLJANA
BERGANT MARK VODICE
BERGELJ KAJA KRANJ
BERNETIČ RIJAVEC LEA IVANČNA GORICA
BESEDNJAK CHANTAL ANKARAN
BEZJAK BRINA MARIBOR
BIZJAK TAJA VODICE
BLAŽIČ LUN NOVO MESTO
BLAŽIČ NIL NOVO MESTO
BLAŽIČ ŠINIGOJ HANA NOVA GORICA
BORŠTNAR ADAM TREBNJE
BOŽIČ SARAH IZOLA
BRINOVAR BOHORČ MATIC RAKA
BRODAR LEA NOVO MESTO
ČEBUL PETER VODICE
ČERNE LIEN ŠEMPETER PRI GO
ČERNELČ NIKA IVANČNA GORICA
ČERNELČ URŠULA IVANČNA GORICA
DREMELJ EVA LITIJA
DREMELJ VAL LITIJA
DRENIK ALEN TREBNJE
GERKŠIČ JUŽNIČ BRINJA IZOLA
GOLE LUKA ŠENTRUPERT
GOLE ZARA ŠENTRUPERT
GOLUB ALEKS BLAŽ TREBNJE
GORENC HANA RAKA
GORENC JAN RAKA
GORENC VITJAN LJUBLJANA
GROZNIK MIA DEKANI
GRŽANČIĆ ENEJ POBEGI
GRŽANČIĆ JULIJA POBEGI
GRŽANČIĆ MAKS POBEGI
HREN MANCA ŠMARJEŠKE TOPLICE
HREN MARTIN ŠMARJEŠKE TOPLICE
HRIBAR LORI VODICE
HRIBAR NELI VODICE
HROVAT STELA NOTRANJE GORICE
HUNT VODOPIVEC EMA LJUBLJANA
IRGOLIČ ELENA MARIBOR
JADRIČ GREGOR NOVO MESTO
JAVORŠEK ŠPELA OREHOVA VAS
JELAČIN ANJA KOPER
JERAJ JAKOB KRANJ
JONAK ALEKSEJ VOJNIK
JUDNIČ JULIJA SEMIČ
KARNER ŽIGA MARIBOR
KEJŽAR AMBROŽ RADOVLJICA
KEJŽAR MONTAŽ RADOVLJICA
KOCJANČIČ ANITA KOPER
KOCJANČIČ JANI KOPER
KOCJANČIČ KAJA KOPER
KOCJANČIČ NIKA KOPER
KOLAR DAVID ŠKOFJA VAS
KOLAR MATIC ŠENTJUR
KOLAR MATIC ŠKOFJA VAS
KOLAR PRIMOŽ ŠKOFJA VAS
KOTNIK ROŽLE LJUBLJANA
KOZINC ANŽE SEVNICA
KRIŽAN ANAMARIJA NOVO MESTO
KRŽAN TILEN NOVO MESTO
KRIŽMAN ŽAD LJUBLJANA
KUHELJ GREGOR LJUBLJANA
KUHELJ TJAŠ IVANČNA GORICA
KUSELJ ANA ŠENTRUPERT
KUSELJ FRANCI ŠENTRUPERT
LALIČ DAŠA VISOKO
LAPAJNE ERAZEM LJUBLJANA
LAVRIČ MARK STRAŽA
MAKAROVIČ VISHAJ SIMON LJUBLJANA
MAKOVEC BARBARA LJUBLJANA
MAKOVEC GAŠPER LJUBLJANA
MAKOVEC LOVRO LJUBLJANA
MAKSL IZA NOVO MESTO
MAKSL ZOJA NOVO MESTO
MARN MAŠA KRANJ
MARN PIKA KRANJ
MATOH MANCA KRANJ
MOŽE GAŠPER IZOLA
MOŽE ŽUČAK TIAN NOVO MESTO
MURK ŽAN TAI VIŠNJA GORA
NEMANIČ EVA METLIKA
NEMEC MATEJ ŠEMPETER pri GO
OSTANEK GAJA ŠEMPAS
PAPEŽ LANA ŠKOFLJICA
PAROVEL GABRIEL MAREZIGE
PAROVEL JERNEJ MAREZIGE
PEČAR TARIN KOPER
PEČNIK AJDA NOVO MESTO
PEROVŠEK ROŽLE LJUBLJANA
PERŠIČ LARISA NOVA GORICA
PERŠIČ SARA NOA GORICA
PETOHLEB TEO MAREZIGE
POLDAN ALJAŽ KRŠKA VAS
PLEVNIK NEJA OREHOVA VAS
PLEVNIK ZOJA OREHOVA VAS
PODERGAJS OSTRUH NEJC ŠKOFJA VAS
POGELŠEK KATARINA ZOJA KOČEVJE
POGELŠEK LEV TIT KOČEVJE
PROSINEČKI ANJA NOVO MESTO
PROSINEČKI MIJA NOVO MESTO
PROŠIĆ RIJAVEC LANA IVANČNA GORICA
RADEŽ OLINA NOVO MESTO
RAĐENOVIĆ SHANA ŠKOFLJICA
RAVBAR BRINA IVANČNA GORICA
REGALI ULA IVANČNA GORICA
REJA TOMAS DEKANI
RESNIK JAN KRKA
RESNIK PIA KRKA
RESNIK TARA KRKA
RESNIK LOVREK LUKA SEVNICA
ROBIDA EVA KOČEVJE
ROBIDA ULA KOČEVJE
ROJC IRENA ŽUŽEMBERK
ROJC VALERIJA ŽUŽEMBERK
ROZMAN URH LJUBLJANA
RUS ALJAŽ GLOBOKO
SEKIRNIK LINA IVANČNA GORICA
SEVER EMA NOVA GORICA
SEVER JAKA NOVA GORICA
SEVER LINA NOVA GORICA
SLAK JAN MAKS LJUBLJANA
SLAK LUKA DAN LJUBLJANA
SRNA HANA TIA RADOVLJICA
ŠENEKAR BERA HANA PESNICA PRI MB
ŠKABAR STEINER ŽANA METLIKA
ŠKRBINA MATIJA ŠMARJEŠKE TOPLICE
ŠNELER MARUŠA SEMIČ
ŠNELER TJAŠA SEMIČ
ŠTURM NIKA SELCA
TEŽAK SOFIA ČRNI KAL
TOMŠIČ AMBROŽ HRUŠICA
TOMŠIČ ERAZEM HRUŠICA
TONIN TIMOTEJ LJUBLJANA
TOŠEV NINA VOLČJA DRAGA
TOŠEV VASJA VOLČJA DRAGA
TRATAR JANA IVANČNA GORICA
TRBOVC NINA SEVNICA
TRBOVC URŠKA SEVNICA
TROBIŠ TIA MARIA ANKARAN
URANKAR ZOJA MORAVČE
VEHOVAR LAURA MARIBOR
VEHOVAR LILI MARIBOR
VELESKI IZABELA BONA LJUBLJANA
VIDRIH TADEJ ŠEMPETER PRI GO
VIHER NAJA NOVA GORICA
VIHER ZOJA NOVA GORICA
VOGA ANDRAŽ ŠENTJUR
ZADRAVEC KAJA RAKEK
ZAVADLAV EMIL VID MENGEŠ
ZIDAR LANA TURJAK
ZUPANČIČ JAKA MOKRONOG
ŽABKAR MARK STRAŽA
ŽAGAR AJŠA MARIBOR
ŽAGAR ALJA MARIBOR
ŽELEZNIK MAX LJUBLJANA
ŽGUR TIM PREBOLD
ŽNIDERIČ JAKOB KRŠKA VAS
ŽUPEC ANŽE IG
ŽUPEC MATIC IG

 

6. termin - od 30. julija do 5. avgusta - zaseden

7. termin - od 6. do 12. avgusta - zaseden

8. termin - od 13. do 19. avgusta - zaseden

9. termin - od 20. do 26. avgusta - zaseden