Mojčini prostovoljci Veselega decembra 2017-2018

Prispevki v delu in materialu

SMAK, Silvester Murgel, s.p., Ninoslav Dančulović s.p.,  M AVTO d.o.o., Šmarješke Toplice, PLASTOFORM Šmarjeta d.o.o.,

Sestavljanje daril v DRGANČEVJU, 25. november 2017

Iz Novega mesta so darila sestavljali Ema Ambrožič, Olga Bartolj, Eva Blažič, Monika Bobnar, Anka Bratuž, Marjeta Ferkolj Smolič, Andraž Fink, Marija Golob, Tatjana Hvastja, Ajda Brina Janežič, Ružica Judež, Vida Kalem, Neja Keserič, Sabina Kmet, Toni Kovačič, Lidija Kovačič, Kiara Mavrič, Irena Milovanović, Marija in Darko Pavlin, Ina Pavlin, Irena Plavec, Majda Primc, Katja Ribič, Petra Ribič, Slavka Rifelj, Adrian Rustemi, Iva Šiško, Snežana Vandič, Irena Vehar Dragan, Miloš Vidic, Polona Vovk Fink, Tanja Vovko, Tilen Weiss, Jaka Zelnik Gregorčič, Ela Zobarič, Milka Zupančič, Šmarjeških Toplic Jožica in Branko Amf, Marija Besal, Tončka Nadu, Jožica Perme, Ivan Petančič, z Uršnih sel Renata in Milivoj Golić, Zora Klobučar, Silvo in Marjana Kulovec, Tone Potočnik, iz Otočca Janez Pavlin, Marija Pavlin, Miki Pavlin, Ava Pavlin, iz Mirne Peči Jasmina Drenik, Nataša Plavec Matko, Neža Kastelic in Polona Kramar, iz Škocjana in Bučke Jerneja Kic, Maja Kovačič, Jerneja Srpčič, iz Žužemberka Jadranka Meglen, Vesna in Žiga Može, iz Brusnic sta darila sestavljali Nataša Bračika in Ines Kastrevec, iz Straže Marija Andrejčič, iz Šentjerneja Vanja Kos.

Miklavž na Bučki in v Škocjanu, 2. december 2017

V delu in materialu OŠ Frana Metelka Škocjan, Krajevna skupnost Bučka, PGD Škocjan, PGD Dolnje Dole, Vsegrad d.o.o.,

Prostovoljci župan Jože Kapler, Petra Lekše Pavlič, Blanka Matko, Mirko Kirar, Matej Hočevar, Ljuba Hočevar, Jože Globevnik, Petra Kic, škocjanske Piruetke - ritmične gimnastičarke Andrejke Pavlin

Dedek Mraz v KC Janeza Trdine, 10. december

Anže Strmec, Ines Kastrevec, Jože Avsec, Manca Vidic, Julija Osmanović, Luna Kupljenik, Lana Šutar, Adrian Rustemi, Marjeta Ferkolj Smolič, Katja Ribič, Milica Božunović, Ariana Kšela, Nastja Lužar, Jan Lužar, Tomaž Tomašič, Primož Cigoj, Majda Krašovec

Mali Slatnik, 11. december

Tomaž Smolič, Marko Mikec, Bernarda Zupančič, Tone Pavlin, Franc Kum, Marta Muren, Zoja Tekstor, Klara Kovačič, Gal Gorše, Val Šoster

Otočec, 11. december

Mateja Rožman, Franc Žura, Lilijana Vodopivec, Barbara Ban, Andreja Pavlič, Melita Bevc Novak, Andreja Strgar, Živa Antončič Petelin, Lana Kamin, Ema Julija Prešeren, Špela Šinkovec, Lovro Medved

Prečna, 12. december

Mario Krapež, Maja Makše, Miha Makše, Tjaša Krajnc, Nejc Gabrič, zala Gabrič

Mirna Peč, 12. december

župan Andrej Kastelic, Nataša Rupnik, Hamid Borić, Jernej Pekez, ravnatelj Danijel Brezovar, Janez Kastrevc, Anica  Kočjaž, Vida Muhič, Drago Saje, Karin Rupnik, Tea Metelko Klemenčič, Jera parkelj, Jana Saje, Ula Gracel, Ingrid Rupnik, Ema Gracel, Urban Matko, Jože Zoran, Sebastjan Saje, Kristjan Saje, Jure Rozman,  Mirnopeške Piruetke - ritmične gimnastičarke Andrejke Pavlin

Podgrad, 13. december

Matej Gazvoda, Mojca Pavlin, Marjan Erpe, Zoja Jenič, Maja Staniša, Žana Turk, Matic Kastelic, Rok Ambrožič

Stopiče, 13. december

Anka Koračin, Tomaž Slak, Janez Novak, Luka Staniša, Eva Bohte, Neža Zamida, Pia Puš, Renata Šimc, Blaž Turk, Peter Cigler

Dolž, 13. december

Staša Kobe, Sebastjan Kobe, Timotej Kobe, Jana Kobe, Neža Hočevar Brulc, Žana Kalanj

Gabrje, 13. december

Rok Mežnar, Aleš Hudoklin, Slavica Murgelj, Neža Vovko, Nina Ramšak, Ira Trontelj, Ajda Rukše, Gašper Ivanež

Brusnice, 14. december

Jasmina Hidek, Alenka Korasa, Zdenka Mrak, Darko Papež, Zoja Mrak, Tara Jazbec, Tinkara Medle, Gabrijela Čebin, Anže Čopič, David Lavrič, Arne Stropnik

Šmarješke Toplice, 14. december

županja Bernardka Krnc, Klaudija Povše, Lidija Radkovič, Franc Zalar, Franc Nadu, Franc Anderlič, Drago Vavpotič, Nevenka Lahne, Daša Macedoni, Anja Cvelbar, Anja Luzar, Nik Katanovič Leban, Nejc Dolinar, Rudi Zajc

 

Avtor:asdf